Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü
Ders Aletleri Yapım Merkezi
Ders Aletleri Yapım Merkezi
DAİRE BAŞKANLARIMIZIN DAYM ZİYARETİ
![DAİRE BAŞKANLARIMIZIN DAYM ZİYARETİ](/meb_iys_dosyalar/2024_05/07082402_img_8112.jpg)
Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü; Eğitim Müzeleri, Kütüphaneler ve Öğretmenevleri Daire Başkanı Abdullah NEHİR, Öğrenci Taşıma Hizmetleri Daire Başkanı Savaş KAYA ve Ders Kitapları, Kültür Eserleri ve Yayımlar Daire Başkanı Habip SALBAŞ Müdürlüğümüzü ziyaret etmişlerdir.
Ziyaretçilerimize; üretim atölyelerimiz ve müdürlüğümüz bünyesinde bulunan müzemiz tanıtılmış olup, kurumumuzda üretilmekte olan donatım ve ders araç-gereçleri hakkında bilgi verilmiştir.